Hyaluronové sérum dle MUDr. Entnera

KOUPIT

Dopřejte Vaší pleti exkluzivní péči díky Omlazujícímu séru s maximální koncentrací Kyseliny Hyaluronové, která zanechá pokožku hebkou, krásnou a rozjasněnou.

Běžně používaná kyselina hyaluronová (HA) má velkou molekulu (molekulová váha 2 mil.daltonů) a neproniká proto kožní bariérou. Čím je menší molekula HA, tím lépe proniká do buněk kůže.

Sérum hyaluronové kyseliny MUDr. Entnera obsahuje nanomolekulární HA (molekulová váha 50 daltonů), díky čemu lehce proniká kožní bariérou, kde hloubkově působí, hydratuje pleť a způsobuje, že je kůže vypnutá a působí mladistvě.

V kombinaci s vyšší molekulou této kyseliny, umožňuje Omlazující sérum zákazníkům rychlé dosáhnutí profesionálních výsledků. 

Kyselina hyaluronová je látka, která se přirozeně vyskytuje v celém našem těle a je základní substancí při tvorbě buněk. Je obsažena ve všech tkáních, nejvíce však v kůži. Jedna molekula na sebe dokáže navázat až 4000 násobek vody, a tím pokožku udržovat hluboce hydratovanou a vyživenou. Množství Kyseliny Hyaluronové v těle však s narůstajícím věkem klesá i proto vidíme na starší kůži projevy stárnutí (vrásky apod).  

 

• Pro všechny typy pleti

• Eliminuje tvorbu vrásek a vypíná kůži

• Zaručuje vysokou hydrataci pokožky

• Urychluje hojení ran a popálenin

• Pomáhá při akné a dermatitidách

• Pokožka je pružnější, pevnější a jemnější 

Použití:

1 kapku aplikujte 2x denně na obličej, krk a dekolt. Nechte zaschnout. Pokožka je okamžitě hladká a elastická.

Pleť dále vhodné ošetřit lehkým mastným krémem. 30ml séra vydrží cca 2-3 měsíce.

 

Aroma:
neutrální, bez vůně

 

Složení:

Aqua, Hyaluronic acid - nanomolekulární (LMW), Hyaluronic acid - vysokomolekulární (HMW), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Dermatologicky testováno. Bez parfémů. Bez parabenů.

30ml

K dispozici v naší ordinaci Chirurgie Entner na poliklinice Budějovická nebo na www.drentner.cz